Babskie rozmowy o finansach – odcinek pierwszy.

Zapraszam na pierwszą odsłonę “Babskich rozmów o finansach” – rozmowa z Magdaleną Buczkowską – ekspertką, edukatorką finansową dzieci ( i nie tylko) o tym jak oswoić z pieniędzmi małego Jasia, żeby duży Jan nie musiał martwić się o swój portfel.
W rozmowie m.in.
– dlaczego tak ważna jest edukacja finansowa już od najmłodszych lat
– kiedy i w jaki sposób zacząć rozmowę z dziećmi nt. pieniędzy
– jakie narzędzia/ metody sprawdziła dla Was Magda …

Aneta Pawlarczyk-Świtoń
Baba po 40’, która postanowiła zawalczyć o siebie i inspirować swoim przykładem inne kobiety. Od zawsze rozwój osobisty i dążenie do realizacji własnych celów było dla mnie ważne.
W drodze powrotnej do siebie, przypomniało mi się jak bardzo chcę pomagać innym kobietom. Zrozumiałam jaką mam misję i zrobiłam wszystko by połączyć misję z pasją i własnym biznesem.
Dzięki swojemu uporowi dziś jestem kobietą spełnioną i pełną energii do działania, bo w końcu czuję, że jestem na właściwej ścieżce.
Czas abyś i Ty wykorzystała swoją energię, swoje talenty i mocne strony. Abyś to Ty podobnie jak ja stała się inspiracją dla kolejnych kobiet. Wszystkie odpowiedzi są w nas. Mamy w sobie moc, której nie da się opisać. Daj sobie szansę aby ona wypłynęła a poczujesz się szczęśliwą, spełnioną i nic Cię nie zatrzyma.

Jeśli utknęłaś w miejscu i nie wiesz w którą stronę pójść, to zapraszam na podróż ze mną.