Coś ode mnie

Pasja, która zmienia życie.
Dziękuję za ostatni rok ❤️

Dziękuję za ostatni rok ❤️

Dziękuję za ostatni rok ❤️ #Ja Kobieta Stara baba, niezależna, uśmiechnięta marzycielka, wojowniczka, wiedźma… #matka Idealna Matka Polka? #kobietapracujaca Etat, firma, ciągły rozwój #beyourself Jesteś wystarczająca taka jaką jesteś #wsparcie „Pojawiłaś się wtedy...

Babskie rozmowy o finansach – odcinek czwarty.

Babskie rozmowy o finansach – odcinek czwarty.

Czwarty odcinek Babskich rozmów o finansach, to zapraszenie do podjęcia wyzwania z Klaudią Podosek. Z Klaudią rozmawiałyśmy również o tym, jak podejść kreatywnie do zarządzania finansami i o tym, jakie narzędzia mogą nam w tym pomóc.

Aneta Pawlarczyk-Świtoń
Baba po 40’, która postanowiła zawalczyć o siebie i inspirować swoim przykładem inne kobiety. Od zawsze rozwój osobisty i dążenie do realizacji własnych celów było dla mnie ważne.
W drodze powrotnej do siebie, przypomniało mi się jak bardzo chcę pomagać innym kobietom. Zrozumiałam jaką mam misję i zrobiłam wszystko by połączyć misję z pasją i własnym biznesem.
Dzięki swojemu uporowi dziś jestem kobietą spełnioną i pełną energii do działania, bo w końcu czuję, że jestem na właściwej ścieżce.
Czas abyś i Ty wykorzystała swoją energię, swoje talenty i mocne strony. Abyś to Ty podobnie jak ja stała się inspiracją dla kolejnych kobiet. Wszystkie odpowiedzi są w nas. Mamy w sobie moc, której nie da się opisać. Daj sobie szansę aby ona wypłynęła a poczujesz się szczęśliwą, spełnioną i nic Cię nie zatrzyma.

Edukacja finansowa

Zastanawiasz się gdzie podziewają się co miesiąc Twoje pieniądze? Marzysz o zagranicznych wakacjach ale nie potrafisz odłożyć na to marzenie z bieżących wydatków? Mam taką misję, aby odczarować zarządzanie własnymi finansami. Chciałabym abyś wzięła w swoje ręce swój budżet i podejmując konsekwentne działania cieszyła się pełnią życia, spełniała najbardziej szalone marzenia i spała spokojnie na emeryturze.

Kochasz czy nienawidzisz?

– pomogę Ci określić jaki masz przekonania do pieniędzy.

Ile jesteś wynosi Twój majątek?

– wiele osób nie do końca wie ile zarabia, ile zarabia ich partner/ka – warto zrobić audyt dochodów

Co to budżetowanie? Jak to wdrożyć i jakie to daje korzyści?

– zostań swoim ministrem finansów. Pokażę Ci narzędzie do podziału budżetu, aby wszystko było jasne i klarowne.

Lubisz zarządzać? Podejmij wyzwanie - zacznij zarządzać swoimi finansami.

– pokażę Ci m.in. narzędzia do planowania wydatków. Popracujemy nad budowaniem nawyków.

Marzysz o spokojnym śnie lub podróżach na emeryturze?

– Żeby mieć spokojną głowę, dobry sen i móc snuć plany na podróże na emeryturze, warto mieć “poduszkę finansową”, warto zadbać o niezależność finansową i dochód pasywny. Pokażę Ci w jaki sposób wyrobić sobie nawyk oszczędzania. Jak zainwestować nadwyżkę i dobrze ulokować kapitał, który będzie procentował w przyszłości, abyś Ty mogła cieszyć się pełnią życia.

Jak ruszyć z miejsca?

Wszystkie odpowiedzi są w nas. To my tworzymy swoją rzeczywistość. Nasze postrzeganie świata, nasze myśli, nasze schematy i przekonania tworzą nas. Jeśli czujesz, że Twoje myśli są niewspierające, jeśli straciłaś motywację do tego co robisz. Stanąłaś w miejscu i szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, to dobrze trafiłaś. Podczas procesu, który ze mną przejdziesz znajdziesz odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Znasz swoje mocne strony?

– przeprowadzę z Tobą audyt Twoich kompetencji i umiejętności. Przyjrzysz się sobie i sama nie uwierzysz, że jest tego tak dużo.

Znasz swoje talenty?

– Picassa czy Lewandowskiego z Ciebie nie zrobię, ale każdy z nas ma przynajmniej 34 talenty, które pokazują w którym kierunku warto pójść. Pomogę Ci je odkryć i pokażę jak je wykorzystać na ścieżce rozwoju.

Co czujesz kiedy pada hasło: "Powiedz kilka słów o sobie?"

– strach, stres, niepewność?
– nauczę Cię mówić o sobie w krótki, zwięzły sposób, tak oby żadna okazja na zaprezentowanie siebie nie była dla Ciebie stresująca i abyś miała odwagę mówić o sobie głośno, w dobrej tonacji i pewnością siebie

Curriculum vitea, list motywacyjny, videowizytówka brzmi przerażająco?

– pokażę Ci jak przygotować te narzędzia aby były ciekawe dla rekrutera. Nowinki technologiczne to nowe szanse na nową pracę lub awans.

Aby działać trzeba mieć cel.

– Żeby mieć cel trzeba mieć wizję, żeby mieć wizję trzeba mieć misję, żeby mieć misję, trzeba poznać siebie…
Zapraszam Cię w podróż do swojego fantastycznego wnętrza. Podczas tej podróży ustalisz swoje cele, ustalimy ścieżkę po której będziesz dążyć do ich realizacji i jak puzzle ułożysz swoje nowe Ja i Twoje życie.

Jeśli utknęłaś w miejscu i nie wiesz w którą stronę pójść, to zapraszam Ciebie w podróż ze mną.