Dziękuję za ostatni rok ❤️

Dziękuję za ostatni rok ❤️

#Ja Kobieta
Stara baba, niezależna, uśmiechnięta marzycielka, wojowniczka, wiedźma…
#matka
Idealna Matka Polka?
#kobietapracujaca
Etat, firma, ciągły rozwój
#beyourself
Jesteś wystarczająca taka jaką jesteś
#wsparcie
„Pojawiłaś się wtedy kiedy Cię potrzebowałam, dziękuję” ❤️

„Pomagając innym pomagasz i sobie”

Pamiętam dokładnie wieczór 8 marca 2022 roku, kiedy pełna targających mną emocji napisałam swój pierwszy post o mojej nowej drodze, na którą odważyłam się wejść.
Pamiętam jak mocno walczyłam ze swoim strachem, który próbował mnie powstrzymać od tego kroku.
Pamiętam jaką poczułam wdzięczność za swoją silną wolę, która nie pozwoliła mi się poddać.

Jak to się stało, że “stara baba”😁 zamarzyła o zmianie? Od wiary, że marzenia się spełnia.
Jako wojowniczka i wiedźma słuchająca swojej intuicji odważyłam powiedzieć sobie TAK.
Moje marzenie pojawiło się, kiedy byłam gotowa do jego realizacji. Kiedy powiedziałam TAK, pojawiły się możliwości: m.in. możliwość sfinansowania podniesienia kompetencji ze środków unijnych, abym mogła ze zdobytą wiedzą podejmować prawidłowe działania. Wsparcie merytoryczne programu Fundacji Wicci, praca z mentorem, wsparcie współuczestniczek. Później jedno szkolenie, za drugim i zdobywanie wiedzy, które trwa – bo rozwój osobisty to ciągła praca nad sobą.
Jako matka polka, zrzuciłam narzucony mi schemat oczekiwań.
Zrozumiałam, że nie byłam i nigdy nie będę idealną matką i żoną. I chyba nie chcę… a kiedy słyszę: „wiesz mamo, dobrze Ci idzie, nadajesz się”, “Jestem z Ciebie dumny” to chyba nie jestem taka zła w tej roli 😄

Ten rok był ekscytujący, pełen wyzwań, pełen łez do poduszki, pełen łez wzruszenia, pełen emocji.
Często pytano mnie: Jak Ty to robisz? Praca, firma, dom, studia, swoje pasje i jeszcze masz siłę, żeby się uśmiechać?
Mam siłę, bo znam odpowiedź, na swoje „dlaczego”? Wiem czego pragnę i wiem, że tylko swoim zaangażowaniem mogę to osiągnąć. Wzięłam odpowiedzialność za swoje życie.
Bycie sobą to najważniejsze wyzwanie dla każdego z nas. Dlatego uczę kobiety, żeby z otwartością i odwagą zaglądały do swojego serca i podążały za swoim wewnętrznym głosem.
Całe nasze życie to wybory. Cały życie to wzloty i upadki.
Całe życie to walka o siebie. Całe życie to szukanie odpowiedzi na pytanie: Czy warto?
Oczywiście, że warto.

Warto być dobrą dla siebie. Warto być dobrą dla innych. Zawsze wierzyłam, że dobro powraca i z tą misją podejmowałam swoją działalność.
Dziś po roku przepełnia mnie wdzięczność. Wdzięczność za to co mnie spotkało. Za wszystkich ludzi, którzy byli obok mnie. Za wszystkie doświadczenia, które musiałam przyjąć na klatkę. Za wszystkie słowa wsparcia. Za inspirujące rozmowy.
Jestem dumna z tego gdzie jestem dziś. Z tego kim się stałam.
Jestem dumna, że miałam odwagę powiedzieć sobie TAK.

Aneta Pawlarczyk-Świtoń
Baba po 40’, która postanowiła zawalczyć o siebie i inspirować swoim przykładem inne kobiety. Od zawsze rozwój osobisty i dążenie do realizacji własnych celów było dla mnie ważne.
W drodze powrotnej do siebie, przypomniało mi się jak bardzo chcę pomagać innym kobietom. Zrozumiałam jaką mam misję i zrobiłam wszystko by połączyć misję z pasją i własnym biznesem.
Dzięki swojemu uporowi dziś jestem kobietą spełnioną i pełną energii do działania, bo w końcu czuję, że jestem na właściwej ścieżce.
Czas abyś i Ty wykorzystała swoją energię, swoje talenty i mocne strony. Abyś to Ty podobnie jak ja stała się inspiracją dla kolejnych kobiet. Wszystkie odpowiedzi są w nas. Mamy w sobie moc, której nie da się opisać. Daj sobie szansę aby ona wypłynęła a poczujesz się szczęśliwą, spełnioną i nic Cię nie zatrzyma.

Jeśli utknęłaś w miejscu i nie wiesz w którą stronę pójść, to zapraszam na podróż ze mną.