Aneta Pawlarczyk - Świtoń

Pasjonatka życia.

Kreatorka zmian i miłośniczka rozwoju osobistego. Baba, która mało mówi, dużo słucha i uczy jak rządzić kasą.

Zapraszam Cię, abyś otworzyła ze mną swój nowy rozdział życia.

Kim jestem?

Nie jestem pisarką, ale potrafię zainspirować Cię i poprowadzić nowymi ścieżkami. Czasami będą one kręte, ale wszystkie doprowadzą Cię do zakończenia pełnego satysfakcji i spełnienia.
Sama przeszłam ścieżkę prowadzącą od marzycielki, kiedy będąc małą dziewczynką chciałam zostać panią prokurator (bez serca i bez skrupułów zamykać przestępców do więzienia), poprzez rozwój zupełnie nowych kompetencji i umiejętności (pracując dla mieszkańców w Urzędzie Miasta i Gminy), aż do teraz, kiedy mogąc dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą, wykorzystując moje talenty, mogę pomóc Tobie, abyś poczuła radość i ekscytację czytając ostatnie wersy swojej księgi.

Moje przesłanie

Poznaj siebie

Chcę Cię wesprzeć, abyś poznała siebie, swoje talenty, swoje mocne strony.

Realizuj swoje cele

Abyś podejmując śmiałe decyzje zgodne ze swoim sercem, realizowała odważne i ambitne cele.

Odkryj swoje powołanie

Aby Twoje życie było pełne emocji i poczucia, że dobrze realizujesz swoje powołanie.

Bądź na bieżąco

Jeśli masz ochotę na wspólną podróż w głąb siebie i otworzenie nowego rozdziału swojego życia, to zapraszam do kontaktu.

Wracając do siebie – moja historia.

W 2019 roku pod wpływem splotu wydarzeń, które miały miejsce w moim życiu osobistym doznałam pewnego olśnienia. Zrozumiałam, że gdzieś przez te wszystkie lata zagubiłam siebie.

W 2021 roku obchodziłam 40 urodziny i przygotowując prezenty dla moich przyjaciółek często wracałam do starych zdjęć. Kiedy widziałam siebie na tych fotografiach, widziałam pewną siebie, wiecznie uśmiechniętą osobę, która ma głowę pełną marzeń i z konsekwencją realizuje swoje cele. Zaczęłam się zastanawiać gdzie jest ta osoba ze zdjęć?
Przenosząc się w przeszłość, nagle zatęskniłam do siebie z tamtych lat.
W procesie własnej zmiany, który nazywam powrotem do siebie, dotarło do mnie, że już czas na realizację własnej pasji. Pomaganie, wsparcie i inspirowanie innych było dla mnie czymś naturalnym od zawsze, ale w wieku 40 lat wybrzmiało we mnie tak mocno, że postanowiłam się dłużej nie opierać.

Podjęłam rękawicę i postawiłam na siebie. Weszłam na ścieżkę rozwoju osobistego i utonęłam. Z każdym nowym doświadczeniem i z każdym kolejnym elementem własnej osobowości, uświadamiam sobie jakie jest moje prawdziwe ja. Proces budowania mojej samoświadomości trwa, co łączy się z jednej strony ze wzrostem mojego poczucia wartości a z drugiej podejmowaniem kolejnych odważnych kroków podczas wychodzenia z własnej strefy komfortu. Z każdym takim krokiem, zdaję sobie sprawę, że stać mnie na więcej. Czuję w sobie moc sprawczą do działania. A energię z działania mogę przełożyć na pracę dla innych. Z kolei praca dla innych daje mi poczucie spełniania i satysfakcji.

Moją misją jest to, aby każda kobieta na tym świecie, mogła co rano, patrząc na siebie w lustrze powiedzieć: „Tak, Jestem sobą, przez to jestem wyjątkowa. Jestem wystarczająca… Kocham siebie i czuję się spełniona, cieszę się życiem łącząc swoje pasje z pracą. Każdy dzień jest dla mnie i wykorzystuję każdą chwilę by czerpać z niej jak najwięcej”.

W 2020 roku zdobyłam dofinansowanie na założenie działalności gospodarczej i o to jestem. Po 14 latach pracy w Urzędzie Miasta i Gminy, podczas których zbudowałam relację z mieszkańcami wdrażałam nowe programy, podejmowałam nowe inicjatywy jednocześnie realizując swoje cele zawodowe. Czas na nowe wyzwanie.

Wierzę, że moja historia będzie inspiracją, która doda Ci skrzydeł aby zaryzykować i podjąć walkę o siebie.

Dziś przychodzę do Ciebie z ofertą spotkań coachingowych, podczas których poprowadzę cię ścieżką poznania siebie. Pomogę Tobie określić Twoje mocne strony i talenty. Pokaże Tobie w jaki sposób dotrzeć do siebie i zrozumieć, że bycie sobą i uświadomienie sobie ile jesteście warte to pierwszy krok do spełnienia osobistego i zawodowego.

Kiedy życie osobiste i zawodowe będzie poukładane zapraszam się w podróż do zakamarów twoich finansów. Pierwszy przystanek w tej podróży to praca z przekonaniami. Nauczę Cię w jaki sposób zrobić audyt finansów, poznasz metodę budżetowania i metody oszczędzania i inwestowania.

Tak często gubimy radość życia szukając siebie. Podejmując współpracę ze mną poczujesz radość dziecka okrywając siebie krok po kroku. Podaj mi rękę, zaufaj, pozwól sobie na otwartość a spełnienie przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie.

Dziś sama jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą sukcesu. Łącze bycie żoną, matką dwójki cudownych dzieci z prowadzeniem biznesu, pracą na etacie i realizacją swoich pasji.
Nie twierdzę, że zawsze jest kolorowo, wręcz przeciwnie, bywają dni, kiedy mam ochotę rzucić wszystko i ryczę do poduszki. Ale po chwili przypominam sobie o swojej misji, o tym co sprawia mi radość. Ile już pracy włożyłam, ile osiągnęłam i wraca wiara, że jeszcze wiele przede mną. Poprawiam koronę i wracam, aby realizować to co zaczęłam i osiągnąć to co sobie zamierzyłam.
Tobie życzę tego samego i jestem tu po to, aby Ci w tym pomóc.

Edukacja finansowa

Zastanawiasz się gdzie podziewają się co miesiąc Twoje pieniądze? Marzysz o zagranicznych wakacjach ale nie potrafisz odłożyć na to marzenie z bieżących wydatków? Mam taką misję, aby odczarować zarządzanie własnymi finansami. Chciałabym abyś wzięła w swoje ręce swój budżet i podejmując konsekwentne działania cieszyła się pełnią życia, spełniała najbardziej szalone marzenia i spała spokojnie na emeryturze.

Kochasz czy nienawidzisz?

– pomogę Ci określić jakie masz przekonania do pieniędzy.

Ile wart jest Twój majątek?

– wiele osób nie do końca wie ile zarabia, ile zarabia ich partner/ka – warto zrobić audyt dochodów

Co to budżetowanie? Jak to wdrożyć i jakie to daje korzyści?

– zostań swoim ministrem finansów. Pokażę Ci narzędzie do podziału budżetu, aby wszystko było jasne i klarowne.

Lubisz zarządzać? Podejmij wyzwanie - zacznij zarządzać swoimi finansami.

– pokażę Ci m.in. narzędzia do planowania wydatków. Popracujemy nad budowaniem nawyków.

Marzysz o spokojnym śnie lub podróżach na emeryturze?

– Żeby mieć spokojną głowę, dobry sen i móc snuć plany na podróże na emeryturze, warto mieć “poduszkę finansową”, warto zadbać o niezależność finansową i dochód pasywny. Pokażę Ci w jaki sposób wyrobić sobie nawyk oszczędzania. Jak zainwestować nadwyżkę i dobrze ulokować kapitał, który będzie procentował w przyszłości, abyś Ty mogła cieszyć się pełnią życia.

Jak ruszyć z miejsca?

Wszystkie odpowiedzi są w nas. To my tworzymy swoją rzeczywistość. Nasze postrzeganie świata, nasze myśli, nasze schematy i przekonania tworzą nas. Jeśli czujesz, że Twoje myśli są niewspierające, jeśli straciłaś motywację do tego co robisz. Stanąłaś w miejscu i szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, to dobrze trafiłaś. Podczas procesu, który ze mną przejdziesz znajdziesz odpowiedzi na wszystkie wątpliwości.

Znasz swoje mocne strony?

– przeprowadzę z Tobą audyt Twoich kompetencji i umiejętności. Przyjrzysz się sobie i sama nie uwierzysz, że jest tego tak dużo.

Znasz swoje talenty?

– Picassa czy Lewandowskiego z Ciebie nie zrobię, ale każdy z nas ma przynajmniej 34 talenty, które pokazują w którym kierunku warto pójść. Pomogę Ci je odkryć i pokażę jak je wykorzystać na ścieżce rozwoju.

Co czujesz kiedy pada hasło: "Powiedz kilka słów o sobie?"

– strach, stres, niepewność?
– nauczę Cię mówić o sobie w krótki, zwięzły sposób, tak aby żadna okazja na zaprezentowanie siebie nie była dla Ciebie stresująca i abyś miała odwagę mówić o sobie głośno, w dobrej tonacji i z pewnością siebie

Curriculum vitea, list motywacyjny, videowizytówka brzmi przerażająco?

– pokażę Ci w jaki sposób przygotować te narzędzia aby były ciekawe dla rekrutera. Nowinki technologiczne to nowe szanse na nową pracę lub awans.

Aby działać trzeba mieć cel.

– Żeby mieć cel trzeba mieć wizję, żeby mieć wizję trzeba mieć misję, żeby mieć misję, trzeba poznać siebie…
zapraszam Cię w podróż do Twojego fantastycznego wnętrza. Podczas tej podróży ustalisz swoje cele, ustalimy ścieżkę po której będziesz dążyć do ich realizacji i jak puzzle ułożysz Twoje nowe życie.

Jeśli utknęłaś w miejscu i nie wiesz w którą stronę pójść, to zapraszam Ciebie w podróż ze mną.